Хотів онлайн
Четвер, 18.04.2024, 05:37
ГоловнаРеєстраціяВхід

Меню

Герб Хотова

Наше опитування
Чим ви переважно займаєтесь в інтернеті ?
Загалом відповідей: 420

Статистика






[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук ]
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Форум » Різне » Книга скарг і пропозицій » проблеми з водопостачанням!!!!!!!
проблеми з водопостачанням!!!!!!!
ОдносельчанинДата: Четвер, 22.07.2010, 17:00 | Повідомлення # 16
Група: Гості





Проблема не только с водой. С электричеством тоже проблема - так как сельсовет направляет всех к ШАРЛАТАНУ - БУГУСУ РОМАНУ, запомните его имя, он делает все ровно в 3 раза дороже. Запомните его имя это ШАРЛАТАН - БИГУС РОМАН. И его номер 067-405-63-47. Председатель всех направляет к нему это его кум. (говорят добрые люди).
 
ГістьДата: Неділя, 01.08.2010, 12:42 | Повідомлення # 17
Група: Гості





Так, так! А на вулиці Щорса люди сутками поливають город та миють двір. А ви хочите дітей купать і чай попивать? ЗА ВОДОПРОВІД ПЛАТИЛИ ВСІ, А КОРИСТУЮТЬСЯ ОДИНИЦІ. ДЕ СПРАВЕДЛИВІСТЬ???
 
ГістьДата: Субота, 07.08.2010, 22:28 | Повідомлення # 18
Група: Гості





Людей таких знаємо.Ми теж платили невідомо за що,вода тільки вночі і по "великих святах" вдень.Мабуть тоді коли не поливають городи, такі свята і настають.Пропоную щось робити разом.
 
ГістьДата: Четвер, 12.08.2010, 18:10 | Повідомлення # 19
Група: Гості





Можливо потрібно просто, підійти до тих людей, що поливають та пояснити їм.
Адже ніхто не всилі змінити закони фізики, вода завжди буде збігати вниз по трубі, та виливатися через десятки відкритих кранів на газони, піддерева та кущі мешканців ніжніх вулиць.
 
ГістьДата: Субота, 04.09.2010, 03:44 | Повідомлення # 20
Група: Гості





А я пропоную одразу без суду та слідства каструвати всіх йолопів, що поливають городи в той час, як в людей нема чим дупу підмити, вибачаюсь. А заодне й сільському голові відрізати чогось там- воно йому все рівне не потрібно. Гроші на нову свердловину куди ділись? Зробили тяп-ляп, аби рахувалось, що роботу зробили, а води нема. Надіюсь, що донецькі шльопнуть всю цю шайку із сільради.
 
ЕленаДата: Понеділок, 18.10.2010, 17:52 | Повідомлення # 21
Група: Гості





Этот Роман очень непорядочный человек и не только в плане денег , но и в личной жизни. Не стоит иметь с ним дело.
 
ГістьДата: Вівторок, 19.10.2010, 01:46 | Повідомлення # 22
Група: Гості





Та мудло он. Задолбал уже.
 
ГістьДата: Вівторок, 19.10.2010, 16:02 | Повідомлення # 23
Група: Гості





Бигус Роман тел. 067-405-63-47 - хотите , чтоб вас кинули - работайте с ним.
 
ГістьДата: Понеділок, 01.11.2010, 23:09 | Повідомлення # 24
Група: Гості





Шановні селяни, і вода потрібна, і конче необхідна каналізація. В селі вже дуже велика кількість мешканців, що постійно живуть та ті, що перебувають на квартирах - арендатори. Їм необхідно митися прати, а вигрібної ями вже не достатньо.
Сільський голова та директор ЖКХ повинні терміново зайнятися будівництвом каналізації в селі.
Претензії необхідно висувати не до тих хто каналізацію качає на доорогу (це погано і припустимо), а до тих, хто не виконує свої службові обов"язки, при цьому дуже ретельно переймається приватизацією та продажем земельних ділянок та майна колишнього радгоспу "Хотівський"
Нова влада повинна знайти можливість розвитку інженерних мереж с Хотів.
 
ГістьДата: Субота, 27.11.2010, 13:48 | Повідомлення # 25
Група: Гості





Шановні жителі села Хотів! За все треба розраховуватися, починайте з самого себе. Адже за послуги : вивезення сміття, користування водопостачанням та водовідведення потрібно також місяць у місяць розраховуватися. В с. Хотів за ці послуги платить лише 40% населення.
 
ГістьДата: Неділя, 19.12.2010, 15:58 | Повідомлення # 26
Група: Гості





Падлы, Вы сначала сделайте так, чтоб мы хоть могли считать, что услуги предоставляются - а потом уже и жалуйтесь на то, что не все платят. Я вот плачу за все месяц в месяц. И что? Свет регулярно раз в три дня кого-то хера выклаючают, воды летом не дождаться, мусор вывозят как захотят. Так что подумайте. Не можете нормально оказать услугу - вас никто силой там не держит - увольняйтесь.
 
ГістьДата: Середа, 22.12.2010, 20:31 | Повідомлення # 27
Група: Гості





А ти поїдь трішки дальше від с. Хотів і подивись, як там живуть люди і тоді побалакаємо. Я побудувала будинок і проживаю в цьому селі 7 років і я щаслива, що є така служба, яка вивозить сміття, дає нормальну воду, адже мої друзі з м. Києва приїзджають і набирають цю воду для вживання. Я хочу вам сказати, що ви ще не знаєте, як живуть у деяких селах люди... А така людина як Ви, мені здається всим користується і нізащо не платить, а ходить ниє і весь час не довольна цим життям, одним словом - жлоб...
 
Михайло ГригоровичДата: Неділя, 26.12.2010, 00:07 | Повідомлення # 28
Група: Гості





Чекайте. Не можу не втрутитись у розмову. До чого тут інші села? Ви ще розкажіть, що в Африці люди з голоду пухнуть, а в Хотові всі ситі ходять. Розмова ж не за те. Людей, що не влаштовує? Сміття нормально вивозять? Ні! Вода завжди є? Ні! А гроші за що беруть? А жлобами всіх називати, то справа марна. Доречі, моя думка, що в Хотові взагалі вивіз сміття має бути безкоштовним для жителів. Бо коли рішення про сміттєзвалище приймали - нікого особливо не питали. Тож тепер маємо під боком справжнісіньку "мусорку". І смердить добряче свідтіль, і палять шось там тихенько.
А з людьми я згоден - працюйте нормально, тоді й можна розмову вести.
 
АлінаДата: Вівторок, 28.12.2010, 18:47 | Повідомлення # 29
Група: Гості





Шановний Михайло Григорович !!! Зараз наступив час коли за все треба платити в цьому житті, а тим більше біля м. Києва.
Невже людині 3,70 грн. в м-ць так тяжко заплатити, щоб було всім добре? Я проживаю 7 років в с. Хотів і проплачую за всі комунальні послуги і ви знаєте - це так прекрасно, що в нашому с. Хотів є такі служби, які надають ці послуги.
Таких людей як Ви, Михайло Григорович дуже мало в нашому селі, яких нічого не влаштовує, наскільки я знаю всі мої сусуди, знайомі зовсім другої думки...
 
ГістьДата: Середа, 29.12.2010, 00:13 | Повідомлення # 30
Група: Гості





Та до чого тут згоден, влаштовує, прекрасно? Тут про інше розмова. Ніхто не говорить, що сміття мають вивозити задарма. Але є декілька питань, на які ніхто (ні сільрада, ні КП, ні підрядники) відповідей не дають.
1. На якій основі вирахували тариф у 14 гривень? Чому не 114? А може 1114? Є норми згідно яких і формується тариф- норми накопичення сміття на чоловіка, який прописаний за конкретною адресою, а також тариф на 1 кубометр сміття. А в нашому КП ніхто ні сном ні духом про такі елементарні речі.
2. Хто відповідає за якість вивезення сміття? Якщо працівники КП завжди автоматом підписують акти про виконані роботи, то чому те ж саме КП не контролює якість роботи підрядників? Або ж чому не приймають скарги від громадян на незадовільну якість роботи?
Я, як абонент, як житель села, також справно сплачую за послуги з вивезення сміття. Але мене не влаштовує якість і ніхто не може пояснити принцип тарифоутворення. От і все. А далі все просто - як ніхто не каже, то я й собі думаю, що хочу - в КП працюють зкорумповані та непрофесійні люди, які не вміють працювати з людьми та для людей. Це ж комунальне підприємство - неприбуткове, створене з метою задоволення потреб місцевої громади. А не для себе самої, як виходить зараз.
 
Форум » Різне » Книга скарг і пропозицій » проблеми з водопостачанням!!!!!!!
  • Сторінка 2 з 7
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • 7
  • »
Пошук:

                   Created by WebDevelopmentGroup © 2024                                       Сайт управляється системою uCoz                                                      Site map