Хотів онлайн
Вівторок, 16.04.2024, 23:01
ГоловнаРеєстраціяВхід

Меню

Герб Хотова

Наше опитування
Чим ви переважно займаєтесь в інтернеті ?
Загалом відповідей: 420

Статистика






[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форума · Пошук ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Різне » Книга скарг і пропозицій » Мусор (Зачем оплачивать квитанции об оплате мусора?)
Мусор
CoolonerДата: П'ятниця, 05.11.2010, 13:29 | Повідомлення # 1
Група: Гості





Добрый день,

Хочу поднять новую тему.
Приходят бумажки - даже не помеешь их назвать квитанциями (около 14 грн/мес).
В которых написано: "заплатить та погасить Ваш борг по збору мусора до комунального підприємства ДКП Хотів!"

Кто, когда, где убирает/убирал этот мусор?
есть частные мусорные ящики за которые платят сами жители подрядным организациям, но ДКП Хотів при чем тут?

Кто-то сталкивался с этой проблемой?

 
ГістьДата: Неділя, 07.11.2010, 20:36 | Повідомлення # 2
Група: Гості





у нас на улице убирают мусор, проблем с этим нету
может надо больше времени, что-бы это делали вовремя и на всех улицах
сама идея хорошая, а то многие бросают мусор где попало
гулять с ребенком невозможно, особенно в лесу.
ЛЮДИ! это же живая природа, а мы так нагло ее убиваем.
Неужели так сложно забрать мусор после пикника?
 
ГістьДата: Понеділок, 08.11.2010, 15:43 | Повідомлення # 3
Група: Гості





Да чё тут говорить. Культуры - ноль. Тут намедни видел, как упырь на квадроцикле с прицепом вывозил строймусор в лесопосадку возле фермы. В тупую вывалил кучу возле дороги и все проблемы. Скотина! Тут скоро не то что с детьми, сами уже не пройдем- по уши в мусоре. Собрать бы то, что привёз и обратно гаду на участок высыпать.
 
ГістьДата: Вівторок, 23.11.2010, 15:30 | Повідомлення # 4
Група: Гості





В Хотові сміття збирає та вивозить тільки одна організація - "ДКП Хотів".
По всьому селу зозставлені контейнери для сміття - приблизно 80 штук.
Щодня курсує сміттєвоз, який збирає 40 -60 кубічних метрів сміття (це щодня).
В центрі працюють двірники, які збирають бумажки, обгортки, стаканчики, пляшки.

КОЛИ ЦЕЙ МЕХАНІЗМ ПРАЦЮЄ, ТО НІХТО ЙОГО НЕ ПОМІЧАЄ.
КОЛИ ЗУПИНЯЄТЬСЯ, ТО ВСІ БАЧАТЬ ГОРИ СМІТТЯ.

14 гривень - це посильна плата за чисте село кожного патріота Хотова

 
ГістьДата: Субота, 27.11.2010, 14:10 | Повідомлення # 5
Група: Гості





Шановні жителі с. Хотів!!!
Давайте навчимося за все платити, невже вам 14.00 гривень так тяжко оплатити за чистоту і порядок нашого прекрасного села. Я думаю,що це так чудово, що у нас є така прекрасна служба, яка підтримує чистоту і порядок в селі Хотів ! Дякую сільському голові та керівнику підприємства за роботу, адже згадайте наше село років 10 назад, я думаю, що наші люди повинні задуматися і пам"ятати , що за всі послуги треба розраховуватися, адже за все в житті треба платити... Почніть з самого себе !!! З повагою жителька с. Хотів
 
ГістьДата: П'ятниця, 03.12.2010, 15:37 | Повідомлення # 6
Група: Гості





"упырь" як ти кажеш вивіз 30 лопат глини, а не будівельне сміття (построївся давно) і не на дорогу а у відвал - можеш піти та подивитись. З іншого боку що ж таке культурне лайно як ти ніколи не відно на прибиранні та облаштуванні вулиці ?? Тільки смердіти можеш ??
 
CoolonerДата: Вівторок, 21.12.2010, 14:10 | Повідомлення # 7
Група: Гості





++В Хотові сміття збирає та вивозить тільки одна організація - "ДКП Хотів".
По всьому селу зозставлені контейнери для сміття - приблизно 80 штук.
Щодня курсує сміттєвоз, який збирає 40 -60 кубічних метрів сміття (це щодня).
В центрі працюють двірники, які збирають бумажки, обгортки, стаканчики, пляшки.
КОЛИ ЦЕЙ МЕХАНІЗМ ПРАЦЮЄ, ТО НІХТО ЙОГО НЕ ПОМІЧАЄ.
КОЛИ ЗУПИНЯЄТЬСЯ, ТО ВСІ БАЧАТЬ ГОРИ СМІТТЯ.
14 гривень - це посильна плата за чисте село кожного патріота Хотова ++

ув. патриот

дело в том, что возле нас нет контейнера, который обслуживает ДКП Хотів, но есть контейнер, который обслуживается частным лицом.
мы бы с радостью платили 14 грн/мес если бы был контейнер ДКП Хотов и спросили нашего согласия прежде чем требовать оплату долгов.

сейчас часть мусора(несжигаемая, пластик и т.п.) вывозится в Киев, часть (сжигаемая) сжигается.

 
ГістьДата: Неділя, 26.12.2010, 00:19 | Повідомлення # 8
Група: Гості





О!!! Месяцок не заходил, а тут и упыри объявились!!! Поперли со щелей. Я глину от строймусора еще отличить могу - так что нех тут парить. Не исключено, что ты упырь не одинок ))))
Я по поводу уборки улицы - убирай сам, я вообще здесь не живу! Приезжаю в гости к друзьям. Какого я должен за тобой твой жесука мусор убирать? Просто удивляюсь, что люди вывозят всякое гавно в ближайшую лесопосадку и считают, что все в порядке.
 
ГістьДата: Понеділок, 10.01.2011, 19:17 | Повідомлення # 9
Група: Гості





Обдолбленный месяцок був в отключкi - а жiнка з дитям (твое ??) по вулицi, що всi крiм нього прибирають возить декiлька разiв на день I полюбляэ там де я бiльш всього чищу - перед своiм та сусiдами будинками, а де твоi батьки ??? Були оба такi гарнi люди i раптом померли обоэ ???? О I хоча Ми всi за кордоном ти ж не подумай знижувать швидкiсть на " твоiх" полiцейскiх це мiй тобi подарунок шоб твоi щелепи кожен раз клацали навiть якщо Ми не маемо такого щастя це бачити !!!!! Чим швидше ти iдеш Тим ти дибiльнiше классний I твоэ обличчя -!!!! Таке тупе...get the best out of the bad you idiot !!
 
ГістьДата: Вівторок, 11.01.2011, 21:35 | Повідомлення # 10
Група: Гості





Это о ком сейчас разговор, таких людей надо знать, чтоб навести порядок в нашом селе. Давайте все проучим этого человека!!!
 
ГістьДата: Середа, 12.01.2011, 17:28 | Повідомлення # 11
Група: Гості





Тот что на Травневой 16 на хонде к себе в гости приезжает - космос номер два - кричал что он халуй депутата киеврады - а сейчас долбитсься каждый день так как его на х ... послали - наркоманы никому не нужны - сигналил на лежачие полицейские, потом подавал в суд на них же, потом собрал всю улицу и большинство сказало Андрюша ты дыбил - лечись- пишет разную херню на этом сайте под разными именами но ай пи тот же. Но если ты уже стал отцом ( даже не родным) при детях не начинай махать своими тощими культяпками ты долстал и мне не надо кого то просить набить тебе репу .... Жду только момента чтоб это все было в рамках закона - я не спешу и посмотришь - ты поймешь что лучше уважать людей, а не считать себя большим перцем, которым ты ни когда не станешь, а все твое достижение проект непостроенного стадиона в деревенском селе это твой пик - придурок. А на счет остальных оскорблений на других ветках опять таки твой же ай пи - жди ... И не только от меня. Ну ты понял как всегда в центре Хотова не останавливайся, мусор только после захода солнца.... Осенило надо тебя в ВБнОн сдать
 
ГістьДата: Середа, 12.01.2011, 20:30 | Повідомлення # 12
Група: Гості





Я думаю. что таких людей, как этот Андрей надо всей улицей просто проучить, ведь все мы равные. Но я думаю, что все еще впереди...
 
Михайло ГригоровичДата: П'ятниця, 14.01.2011, 13:34 | Повідомлення # 13
Група: Гості





А я ось і цю тему про сміття знайшов і вирішив долучитися до громади з запитанням, яке потрібно піднімати перед КП Хотівський.
Хто відповідає за якість наданих послуг з вивезення сміття?
Хто встановлює плату за вивіз для населення?
 
Михайло ГригоровичДата: Вівторок, 25.01.2011, 13:28 | Повідомлення # 14
Група: Гості





Розумію, що відсутність обговорення сміттєвої теми свідчить про відсутність бажання щось змінювати. Всіх все влаштовує? Чи краще одне одному кісточки пермивати? І платити за вивіз сміття, яке ніхто так як треба і не вивозить.
 
ГістьДата: Неділя, 17.04.2011, 22:07 | Повідомлення # 15
Група: Гості





http://ukraine.unv.org/ua/novini/doc/zagalnosilske-svjato-parostok.html

стаття про наше село

 
Форум » Різне » Книга скарг і пропозицій » Мусор (Зачем оплачивать квитанции об оплате мусора?)
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:

                   Created by WebDevelopmentGroup © 2024                                       Сайт управляється системою uCoz                                                      Site map